Головне управління ДПС
у Хмельницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

#Співпраця: у територіальних громадах Красилівщини проводиться активна роз’яснювальна робота з погашення податкового боргу

опубліковано 13 травня 2022 о 13:55

Начальник Красилівської ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Олексій Шишин провів робочу зустріч з начальником фінансового відділу Щиборівської територіальної громади Надією Данець щодо скорочення податкового боргу, що в свою чергу забезпечить  наповнення бюджету такими необхідними ресурсами фінансування.

Олексій Шишин, зазначив, що наразі необхідно зосередити роботу і над скороченням податкових боргів платників податків, наявність яких негативно впливає, насамперед, на фінансові можливості громади. Водночас податкова служба регулярно надає актуальну інформацію щодо кількості боржників та наявних у них сум заборгованостей, а також готова надавати необхідні консультації щодо застосування податкового законодавства усім платникам податків.

Наразі особливої уваги потребує робота з дрібними боржниками, тобто тими платниками податків, які мають незначні суми боргу. Адже такі дріб’язкові, на перший погляд, борги обліковуються у великої кількості платників, що в підсумку дають чималу цифру.

Крім того під час зустрічі обговорили основні зміни у податковому законодавстві, зокрема щодо Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» від 15.03.2022 №2120-ІХ, Закону № 2142-IX, Закону № 1914-IX, Закону1539-ІХ, №1946-ІХ, тощо. Йшлося щодо можливості переходу на сплату єдиного податку за ставкою 2 вiдсотки доходу пiсля 01 квітня 2022 року, декларування доходів громадян та про проблемні питання застосування РРО в умовах сьогодення.

«Дякую тим суб’єктам господарювання, які попри воєнний стан не утворюють борги, а продовжують виконувати свій податковий обов’язок. Тримаємо економічний фронт, розвиваємо регіональну економіку, сумлінно сплачуємо податки, наближаючи очікуваний мир», - зазначив Олексій Шишин.