Головне управління ДПС
у Хмельницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Обережно_шахраї! На Хмельниччині аферисти знову "атакують" бізнесменів від імені податківців і вимагають гроші

опубліковано 13 травня 2022 о 15:23

До Головного управління ДПС у Хмельницькій області почали знову надходити повідомлення про телефонні дзвінки суб’єктам господарювання від невідомих осіб, які представляються посадовими особами державних податкових інспекцій та просять кошти для перерахування на розрахунковий рахунок у вигляді «фінансової допомоги».

«Звертаємося до представників підприємництва з попередженням бути пильними й     обачними і не дозволяти різного роду аферистам вводити себе в оману. Якщо вам телефонують від імені посадових осіб державних податкових інспекцій та вимагають чи просять гроші як фінансову підтримку, у жодному разі не реагуйте і не віддавайте кошти, оскільки це – дії, які йдуть всупереч із законом», - коментують ситуацію і податковій службі Хмельниччини.

У продовження теми варто наголосити, що шахраї розраховують отримати легку наживу за рахунок своєї кримінальної наполегливості та психологічного тиску. У свою чергу посадові особи ДПС діють виключно у рамках законодавства та не мають жодного відношення до таких дзвінків.

Тож у Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області застерігають платників податків, аби були обережними та уважними. У разі надходження таких звернень від нібито псевдоподатківців радимо звертатися до органів Національної поліції (тел. 102) або на «гарячу» телефонну лінію ДПС «Пульс» за тел. 0-800-501-007 (напрямок 5).