Головне управління ДПС
у Хмельницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На Чемеровеччині податківці розповідали про декларування активів

опубліковано 14 вересня 2021 о 15:25

Начальник Чемеровецької ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Валентина Гнатовська провели робочу зустріч з підприємцями та громадянами на території ринку в с. Зарічанка.

Під час проведення заходу посадовиця розповіла підприємцям про переваги та порядок подання звітності в електронному вигляді, використання електронних сервісів ДПС, особливості обрання та перебування на спрощеній системі оподаткування, облік і сплату єдиного соціального внеску, терміни й можливості використання РРО/ПРРО тощо.

Окремо проінформувала про особливості проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування активів громадян. Зокрема, розглянули питання щодо суб’єктів та об’єктів декларування, бази для нарахування збору, ставок збору, гарантій суб’єктів декларування, обмеження та заборони, а також період декларування, способу подання декларацій та строків сплати спеціального збору.

Зустріч пройшла у формі конструктивного діалогу, а на завершення учасники заходу отримали пам’ятки з цікавою та корисною інформацією щодо добровільного декларування активів громадян.