Головне управління ДПС
у Хмельницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

#Легальні_доходи: працюючі жителі Хмельниччини поповнили бюджет на 1,3 мільярда гривень ПДФО

опубліковано 07 квітня 2021 о 11:24

З початку 2021 року з легальних доходів працюючих жителів Хмельниччини до бюджетів усіх рівнів надійшло 1 мільярд 712 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб, що в абсолютній сумі на 238 мільйонів гривень перевищує показники аналогічного періоду минулого року.

Згідно розподілу офіційна оплата праці та легальні доходи подолян додали до місцевих бюджетів понад 1,3 мільярда гривень, надходження до державного бюджету склали 432 мільйони гривень.

Примітно, що в області динаміка кількості працюючих, попри непрості економічні умови, спричинені поширенням та протидією коронавірусній інфекції, має позитивну тенденцію і на сьогодні становить понад 150 тисяч осіб, що у порівнянні з відповідним періодом минулого року з плюсом у понад 6 тисяч працівників.

Як зазначають в Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області, - легальний бізнес та офіційні робочі місця – основа бюджетної стабільності територіальних громад і державної фінансової підтримки, які безпосередньо залежить від того, наскільки прозорим є ринок праці і відповідальними роботодавці в питаннях оформлення з найманими особами офіційних трудових відносин. Тому спільні інформаційно-комунікаційні заходи щодо протидії не задекларованій праці і надалі матимуть активне онлайн продовження.

Динаміка сплати ПДФО свідчить про потенціал підприємницької спільноти краю, що у підсумку підтверджується відповідними відрахуваннями із зарплат та інших легальних доходів до бюджету.