Територіальні органи ДПС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

#ЗалишайсяВдома_ кампанію декларування-2020 продовжено до 1 липня

24.03.2020

У Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області інформують, що Законом України від 17.03.2020 №533 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» продовжено термін кампанії декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2019 року до 1 липня 2020 року.
Уся інформація щодо кампанії декларування знаходиться в банері «Деклараційна кампанія 2020» на субсайті територіальних органів ДПС у Хмельницькій області офіційного порталу ДПС України. Це зручно для платників податків з точки зору економії часу та роботи у дистанційному форматі.
Зокрема, нормативно-правова база; податкова декларація про майновий стан і доходи за 2019 рік: форма звітності; основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи; звільнення від подання податкової декларації про майновий стан і доходи; способи подання податкової декларації про майновий стан і доходи; куди подається податкова декларація про майновий стан і доходи; граничні строки подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році; граничні строки сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи у 2020 році; відповідальність за несвоєчасну сплату узгодженої суми податкових зобов’язань; податкова знижка для фізичних осіб; зразки заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи; інформаційні повідомлення.
Варто звернути увагу, що декларація про доходи подається ще й для отримання податкової знижки. До речі, декларація для отримання податкової знижки, тобто часткового відшкодування витрат на навчання, страхування, іпотечне кредитування подається протягом усього року.
За посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/412310.html розміщено відеоурок щодо заповнення декларації про майновий стан і доходи громадян.
Фахівці управління податків та зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Хмельницькій області рекомендують подати декларацію про майновий стан і доходи платники через Електронний кабінет платника за допомогою електронного ключа. «Сьогодні - це той необхідний і правильний тренд, який дозволить дотриматись рекомендацій щодо режиму карантину, пов‘язаного з з упередженням поширення корона вірусу COVID-19, а також максимально забезпечить комфорт і швидкість у виконанні платником цього конституційного обов‘язку» – наголошують у податковій службі Хмельниччини.