Головне управління ДПС
у Хмельницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Викрито схему ухилення від сплати податків при реалізації продуктів харчування невідомого походження на 35 мільйонів гривень

опубліковано 10 червня 2021 о 15:46

У ході проведення документальної перевірки товариства з обмеженою відповідальністю фахівцями Головного управління ДПС у Хмельницькій області викрито розгалужену тіньову схему ухилення від сплати податків, що полягала у здійсненні реалізації продукції іноземного виробництва кінцевим споживачам з використанням відомої торговельної марки.

Продукти харчування реалізовувались через мережу магазинів у низці областей України із залученням 35 підконтрольних фізичних осіб - підприємців.

Податківцями зібрано докази, які свідчать, що підприємці самостійну господарську діяльність не здійснювали, не мали найманих осіб, а були при цьому рядовими працівниками підприємства та інших суб’єктів господарювання. Також у ході перевірки  встановлено, що ФОП не вели первинний облік результатів діяльності та не надали жодних підтверджуючих документів. Легальність ввезення товару на митну територію України документально не підтверджена.

За результатами податкової перевірки зроблено висновок, що доходи підприємців фактично є доходами юридичної особи, які не оподатковувалися податком на прибуток та податком на додану вартість. За наслідками перевірки підприємству донараховано понад 35 мільйонів гривень.

Матеріали перевірки передано до правоохоронних органів для прийняття відповідного рішення.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу InfoTAX