Начальником Полонської державної податкової інспекції Юрієм Корнелюком проведено робочу зустріч з інспектором праці Аллою Семенець та керівником ФГ «Прилуцьке».
Обговорили важливість проведення спільної роботи по інформуванню громадськості та суб’єктів господарювання про обов’язковість дотримання порядку оформлення трудових відносин з найманими працівниками, а також про переваги для роботодавців та працівників від використання задекларованої праці.
Також вели мову про обов’язковість використання РРО/ПРРО, сплати акцизного податку, використання Національного класифікатора України «Класифікація видів економічної діяльності ДК 009:2010» (КВЕД ДК 009:2010), погашення податкового боргу.
Наголошено, що громадяни зобов'язані подавати органам ДПС відомості про зміну даних (в тому числі реєстрацію зміни місця проживання).
Керівник ДПІ зазначив про переваги спілкування з податковими органами в електронному вигляді, зокрема за допомогою сервісу ДПС "Електронний кабінет", мобільного застосунку «Моя податкова», електронної скриньки комунікаційної податкової платформи Головного управління ДПС у Хмельницькій області за адресою km.ikc@tax.gov.ua.