Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про податкові джерела доходів місцевих бюджетів – під час робочої зустрічі в Чемерівцях

опубліковано 20 листопада 2023 о 15:25

Відбулася робоча зустріч начальника Чемеровецької державної податкової інспекції Валентини Гнатовської із працівниками Закупненської селищної ради з питань нарахування і сплати мінімального податкового зобов’язання, сплати майнових податків, легалізації найманої праці, погашення податкового боргу. 

Крім того, вели мову щодо вірного заповнення "Призначення платежу" в умовах дії міжнародного стандарту ISO 20022, використання єдиного рахунку, використання електронних сервісів ДПС України, щодо можливості подання податкової декларації про майновий стан і доходи задля реалізації права на податкову знижку.

Валентина Гнатовська рекомендувала присутнім використовувати застосунок «Моя податкова», за допомогою якого можливо в режимі реального часу дізнатися про наявність чи відсутність податкового боргу, подати податкову звітність, сплатити податки до бюджету, отримати повідомлення про нарахування земельного податку, мінімального податкового зобов’язання. Застосунок можна завантажити на телефон як на платформі Android, так і IOS. «Моя податкова» – простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян, а також сплати податків з використанням платіжних систем, який можна завантажити також на телефон.

Також начальник ДПІ надала відповіді на запитання учасників зустрічі стосовно податкової тематики, особливо в період воєнного стану, зокрема щодо оподаткування благодійної допомоги ВПО.