Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

В Старокостянтинові триває співпраця з ОТГ задля вирішення актуальних питань оподаткування

опубліковано 20 листопада 2023 о 15:23

Відбулася робоча зустріч начальника Старокостянтинівської державної податкової інспекції Сергія Дем’янюка з старостою Радковецького старостату Старокостянтинівської міської територіальної громади Сергієм Дячуком. 

Обговорювались питання сплати майнових податків, проведення моніторингу суб'єктів підприємництва, які ведуть господарську діяльність на території старостату і при цьому не зареєстровані в ЄДР та суб'єктів підприємницької діяльності, що фактично займаються реалізацією підакцизної продукції на території старостату та не сплачують акцизний податок, легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, заходи з погашення податкового боргу із сумами до 3060грн., наявності ліцензій.

Сергій Дем’янюк наголосив, що громадяни зобов'язані подавати органам ДПС відомості про зміну даних (в тому числі реєстрацію зміни місця проживання). Такі відомості можна подати особисто до контролюючого органу або в електронному вигляді, не відвідуючи орган ДПС, а скориставшись електронним сервісом ІТС «Електронний кабінет» або застосунком «Моя податкова».

В ході зустрічі надано консультації щодо використання електронних сервісів ДПС, застосування РРО/ПРРО, нарахування мінімального податкового зобов'язання, реалізації права на податкову знижку за допомогою електронних сервісів ДПС України.

Також надано відповіді на запитання, зокрема щодо вірного заповнення "Призначення платежу" в умовах дії міжнародного стандарту ISO 20022, використання єдиного рахунку, оподаткування благодійної допомоги ВПО.