У Городоцькій ДПІ проведено сеанс телефонного зв'язку "Гаряча лінія" з питань застосування РРО/ПРРО, книг обліку розрахункових операцій та розрахункових книжок. Зокрема, платників цікавили питання порядку обліку товарних запасів, в т.ч. при реалізації вживаної побутової техніки.
Також, обговорювалися питання особливостей здійснення роздрібної торгівлі товарами з використанням розрахункових книжок в сільській місцевості.
Водночас, звернено увагу дозвонювачів, що актуальні питання та відповіді застосування РРО/ПРРО, КОРО та РК розміщені на Загальнодоступному інформаційно- довідковому ресурсі ДПС України.