Питання щодо нарахування мінімального податкового зобов’язання було головним під час зустрічі податківців з працівниками Шепетівської МТГ, яка відбулась 26 вересня поточного року.
Начальник Шепетівської ДПІ Валентина Ординська, ГДІ Шепетівського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб Олександр Васик звернули увагу на питаннях обліку платників та об’єктів МПЗ; порядку нарахування МПЗ фізичним особам за 2022 рік; дотримання термінів сплати узгоджених податкових зобов’язань з МПЗ.
Адже, як зазначив начальник фінансового управління Шепетівської МТГ Василь Дрищ, це на сьогодні один з важливих напрямків роботи, який дає можливість додаткових надходжень до місцевих бюджетів територіальних громад, а це ще один крок до Перемоги.
На зустрічі були також присутні начальник відділу економіки Олександр Гринь, начальник управління економіки, підприємництва та підтримки інвестицій, Наталія Мазурець, начальник відділу з питань регулювання земельних відносин Шепетівської МТГ.
Очільниця Шепетівської ДПІ проінформувала, що у разі виявлення розбіжностей між наявним у власності майном та майном зазначеним в податкових повідомленнях – рішеннях громадяни можуть провести звірку в Центрі обслуговування платників, пред’явивши відповідні документи на право власності, оренди, купівлі-продажу майнових об’єктів тощо.
На зустрічі також обговорено інші питання наповнення бюджету громади, сплати місцевих податків, застосування РРО/ПРРО, детінізації найманої праці та підвищення рівня заробітної плати, порядку заповнення розрахункових документів, погашення податкового боргу, використання податкових сервісів.