Начальник Летичівської державної податкової інспекції Олена Савіцька провела робочу зустріч з директором Хмельницької філії Хмельницького обласного центру зайнятості Віталієм Бандирським.
В ході зустрічі обговорено актуальні питання щодо поновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», новацій Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».
Учасники зустрічі домовились про продовження співпраці по легалізації трудових відносин та напрацюванню шляхів погашення податкового боргу.
Звірити стан розрахунків з бюджетом, звірити реквізити рахунків, на які необхідно сплатити податкові зобов'язання та здійснити оплату, погасити податковий борг та ін. за допомогою сервісу Електронний кабінет (cabinet.tax.gov.ua)».
З нагальними питаннями представники бізнесу та громадськості можуть звернутись до Головного управління ДПС у Хмельницькій області за допомогою електронної скриньки Комунікаційної податкової платформи за адресою km.ikc@tax.gov.ua.