Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про фіскалізацію розрахункових операцій та легалізацію трудових відносин розповідають Старокостянтинівські податківці 

опубліковано 18 вересня 2023 о 14:42

Робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення при Старокостянтинівській міській територіальній громаді за участю начальника Старокостянтинівської державної податкової інспекції Сергія Дем’янюка проведено обстеження об’єктів торгівлі на території Григорівського та Воронківського старостинських округів. 

Надаються роз'яснення щодо обов’язкового застосування РРО/ПРРО при здійсненні розрахункових операцій, забезпечення використання електронних платіжних засобів, порядку ведення обліку товарних запасів, оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Звернено увагу платників податків на використання можливостей електронних сервісів ДПС, зокрема проведення звірки по платежах до бюджету з використанням «Електронного кабінету платника», а також за допомогою якого можливо в режимі реального часу дізнатися про наявність чи відсутність податкового боргу, подати податкову звітність, сплатити податки до бюджету, отримати повідомлення про нарахування земельного податку, мінімального податкового зобов’язання.

Також, проінформовано платників щодо вірного заповнення "Призначення платежу" в умовах дії міжнародного стандарту ISO 20022.

Платникам роз’яснено положення Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».