Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Співпраця: конструктивний діалог щодо наповнення бюджетів громад сприяє позитивному результату

опубліковано 24 травня 2023 о 10:19

Днями начальник Красилівської ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Олексій Шишин провів зустріч із представниками Щиборівської ОТГ. Під час заходу учасники обговорили питання забезпечення безумовного виконання завдань із надходження платежів до місцевого бюджету, протидії ухиленню від оподаткування, легалізації заробітної плати та новації податкового законодавства. 

У ході зустрічі посадовці опрацювали основні напрямки роботи щодо наповнення місцевого бюджету, повноти і своєчасності сплати податків та інших платежів. Зокрема, сплати земельного податку, орендної плати, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, погашення боргу та виявлення додаткових джерел надходжень до бюджетів задля вирішення проблемних питань територіальної громади. 

Олексій Шишин детально розповів про хід декларування доходів, отриманих громадянами у 2022 році, в т.ч. щодо отримання податкової знижки, про застосування місцевими  суб’єктами господарювання РРО/ПРРО, електронних сервісів ДПС, а також про нові правила заповнення «Призначення платежу» у платіжних дорученнях при сплаті податків, зборів та ЄСВ. 

«Лише відкрита співпраця податкової служби та місцевого самоврядування дає можливість вирішити проблемні питання щодо залучення до сплати податків несумлінних платників  та забезпечити збільшення надходжень до місцевого бюджету. Маємо забезпечити податковий позитив і результативне наповнення бюджетів усіх рівнів», - резюмував Олексій Шишин.