Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

У Дунаєвецькій ДПІ проведено чергову робочу зустріч податківців з представниками бізнесу

опубліковано 24 січня 2023 о 10:23

Начальник Дунаєвецької ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області Наталія Баранюк спільно з із заступником начальника Кам’янець-Подільського віддіду податків і зборів з фізичних осіб Оксаною Новіцькою  провела робочу зустріч із платниками ІІ групи єдиного податку щодо застосування РРО/ПРРО, визначення достовірних обсягів та правильності подання податкової звітності. Зупинилась також на новаціях податкового законодавства та дотримання вимог трудового законодавства.

Зокрема, Наталія Баранюк поінформувала про розміри мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діятимуть у 2023 році. Також ознайомила присутніх із зміною з нового року суми єдиного податку для підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування 1 і 2 групи, та збільшення допустимого річного доходу для «єдинників» на 2023 рік.

Крім того, розповіла про зміни у формах  звітності, зокрема, декларації про майновий стан і доходи, яка затверджена наказом Мінфіну України від 17.05.2022 року №143. Звернула увагу на подання Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску за новою формою.

Також нагадала про розпочату кампанію декларування громадянами доходів, одержаних впродовж 2022 року, яка триватиме до 1 травня 2023 року, кампанію добровільного декларування громадянами активів, яка триватиме до 1 березня 2023 року, та розказала про переваги подання річної звітності в електронній формі.

Задля якісної та оперативної комунікації податкової служби області з бізнес-спільнотою і громадськістю та забезпечення ефективного зворотнього зв’язку функціонує електронна скринька комунікаційної податкової платформи Головного управління ДПС у Хмельницькій області за адресою km.ikc@tax.gov.ua