Днями відбулася робоча зустріч начальника Теофіпольської ДПІ Валентини Грицаюк зі спеціалістом фінансового відділу Теофіпольської селищної ради.
Під час зустрічі обговорено актуальні питання: формування бюджету селищної ради на 2023 рік, сплата податків в умовах воєнного стану, збереження та створення робочих місць, сплата майнових податків, сплата ПДФО з паїв, застосування РРО/ПРРО, погашення податкового боргу.
Під час діалогу доведено інформацію щодо декларування акцизного податку з транспортних засобів та вірного заповнення платіжних доручень. Також наголошено про проведення одноразового добровільного декларування та переваг використання електронних сервісів.