Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Діалог платників податків та податківців Полонщини

опубліковано 09 грудня 2022 о 10:06

Начальником Полонської ДПІ Юрієм Корнелюком систематично проводяться робочі зустрічі з платниками податків.

Зокрема, Юрій Корнелюк розповів, що з 1 вересня минулого року громадяни мають можливість легалізувати свою власність, придбану до 1 січня 2021 року за кошти, податки з яких не були сплачені. За словами посадовця, з метою реалізації права на податкову амністію декларанту необхідно подати одноразову декларацію в електронному вигляді через «Електронний кабінет платника» до 1 березня 2023 року.

Окремо поінформував платників податків про право громадян на податкову знижку за понесеними в 2021 році витратами та нагадав, що для отримання податкової знижки необхідно подати до податкової декларацію про майновий стан і доходи  і задекларувати суму до повернення з бюджету.

Крім того, Юрій Корнелюк наголосив на важливості дотримання платниками податків чинного податкового законодавства, в тому числі у сфері застосування РРО та програмного РРО та своєчасної сплати податків, зборів та платежів до бюджету.

Також поінформував про комунікаційну податкову платформу Головного управління ДПС у Хмельницькій області та зазначив, що дана платформа створена для якісної та оперативної комунікації податкової служби області з бізнес-спільнотою та громадськістю.