Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

На порядку денному – наповнення місцевих бюджетів

опубліковано 07 грудня 2022 о 15:57

Начальник Кам’янець-Подільської ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області Ольга Дворська провела робочу зустріч з начальником фінансового відділу Страроушицької ТГ Валентиною Марценюк та головним бухгалтером Оксаною Ларуковою.

В ході заходу розглянули питання наповнення місцевого бюджету, зокрема, щодо своєчасної сплати податків суб’єктами господарювання та громадянами, дотримання норм податкового та трудового законодавства платниками податків,  розглянули алгоритм заповнення поля Призначення платежу та зменшення податкового боргу. Також говорили про податкові новації під час дії воєнного стану.

Ольга Дворська нагадала про основні зміни податкового законодавства, які були прийняті з початком війни, наголосила на обов’язковому застосуванні суб’єктами господарювання РРО чи ПРРО при проведенні розрахункових операцій за готівку, належного оформлення трудових відносин та звернув увагу на переваги використання електронних сервісів ДПС України.

Посадовець зазначила, що одним з резервів наповнення бюджету є кампанія добровільного декларування активів громадян, термін дії якої продовжили до 1 березня 2023 року. Саме до цього часу резиденти матимуть змогу легалізувати неоподатковані в минулому статки за пільговою ставкою одноразового збору.

Ольга Дворська наголосила, що сплата податків суб’єктами господарювання в умовах війни є вагомою підтримкою економічного фронту, тому бізнес повинен працювати, зберігати робочі місця, виплачувати заробітну плату та сплачувати податки.

Задля якісної та оперативної комунікації податкової служби області з бізнес-спільнотою і громадськістю та забезпечення ефективного зворотнього зв’язку функціонує електронна скринька комунікаційної податкової платформи Головного управління ДПС у Хмельницькій області за адресою km.ikc@tax.gov.ua