Головне управління ДПС
у Хмельницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

#Робочі_зустрічі: про переваги програмних РРО інформують платників новоушицькі податківці

опубліковано 11 травня 2021 о 16:40

Під час робочої зустрічі з представниками підприємництва начальник Новоушицької ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Григорій Гребенюк розповів їм про переваги використання програмних реєстраторів розрахункових операцій та новації в застосуванні РРО.

За словами очільника податкової інспекції серед переваг використання програмних РРО над традиційними РРО, такі як онлайн реєстрація; онлайн передача (отримання) даних до (від) фіскального серверу контролюючого органу; автоматичне створення Z-звіту засобами фіскального серверу або засобами програмного РРО; передача даних до ДПС без залучення інформаційних еквайєрів; робота в режимі offline (до 36 годин разово та не більше 168 годин протягом календарного місяця), дані про здійснені розрахункові операції надсилають до податкової після завершення режиму offline.

«Для використання програмного РРО суб’єктам господарювання необхідно отримати електронний підпис, встановити програмне забезпечення на будь-який зручний пристрій, який є в наявності, це може бути комп’ютер, смартфон чи планшет. Наступний крок – реєстрація каси та касирів, введення товарів в ПРРО. Після цього вже можна реєструвати розрахункові операції та відправляти електронні чеки, – зазначив Григорій Гребенюк

Посадовець зауважив, що з 1 січня 2021 року розширилось коло платників податків, які зобов’язані використовувати РРО. Зокрема, це стосується тих платників податків, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту; лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я; ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

У ході розмови також обговорено питання подання податкової звітності засобами телекомунікаційного зв’язку, роботи в Електронному кабінеті платника, роз’яснення законодавчих положень по врегулюванню податкового боргу, легалізації праці.