Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

До Шепетівської державної податкової інспекції завітали студенти

опубліковано 06 листопада 2023 о 16:20

Сьогодні студентів Шепетівського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету гостинно зустріли начальник Шепетівської державної податкової інспекції Валентина Ординська та фахівці інспекції. 

Студентів ознайомили з розташуванням залів та видами послуг які надаються у Центрі обслуговування платників. Податківці розповіли студентам про сучасні нововведення та електронні сервіси ДПС, ознайомили з принципами надання адміністративних послуг і консультацій платникам податків, процесом приймання податкової звітності, а також оновленим порядком заповнення розрахункових документів.                                                                             

Валентина Ординська ознайомила студентів з пріоритетними напрямками роботи податкової служби, функціонуванням мобільного за стосунку «Моя податкова». Для отримання корисної інформації студентам запропоновано підписатись на офіційну сторінку ДПС України у Facebook. 

Також податківці акцентували увагу студентів на те, що оподаткування, крім обов’язку сплати податків, передбачає реалізацію права платників податку на доходи фізичних осіб на податкову знижку, зокрема права на податкову знижку за навчання. 

Під час зустрічі Валентина Ординська відмітила, що Шепетівська ДПІ має багаторічний досвід плідної співпраці з Шепетівським коледжем. Доведення теоретичної інформації та демонстрація її практичного застосування  допомагає студентам набувати професійних навичок, які будуть у нагоді у майбутній трудовій діяльності.