Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про застосування РРО/ПРРО розповідають Хмельницькі податківці

опубліковано 30 серпня 2023 о 16:09

Начальник Хмельницької державної податкової інспекції Ганна Завроцька розповіла платникам про особливості відновлення відповідальності за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» з 01 липня 2023 року та з 01 жовтня 2023 року у зв’язку з прийняттям Закону України № 3219-IX. Разом з тим акцентувала увагу  ФОПів на  детінізацію розрахунків в сфері торгівлі/послуг. 

Податківець відповіла на запитання щодо самостійної реєстрації ПРРО, надала покрокову інструкцію для такої реєстрації.

Платники можуть використовувати будь-який представлений на ринку програмний РРО залежно від своїх фінансових можливостей та функціональних потреб. Податкова служба надає можливість безкоштовного встановлення програмного РРО на будь-який комп’ютер, ноутбук або гаджет. Оновлена версія програмного забезпечення безоплатного ПРРО від ДПС для операційних систем Android та iOS доступна https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/».
Також нагадала про обов’язок погашення податкового боргу; про належне відображення даних по сплаті податків, заповнення «Призначення платежу» в умовах дії міжнародного стандарту ІSО 20022; про переваги використання сервісу «Електронний кабінет» (cabinet.tax.gov.ua)», про обов’язковість використання офіційно оформленої найманої праці.