Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що на офіційній сторінці Державної податкової служби України опубліковано Інформаційний лист № 8/2024: Щодо окремих змін до Податкового кодексу України, внесених Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у період дії воєнного стану», щодо запровадження сплати авансових внесків з податку на прибуток підприємств та податку на доходи фізичних осіб з пунктів роздрібної торгівлі пальним та оподаткування податком на прибуток банків та інших фінансових установ.
Цей інформаційний лист присвячено питанням, що стосуються окремих змін в оподаткуванні, внесених до Податкового кодексу України Законом України від 10 жовтня 2024 року № 4015 – ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у період дії воєнного стану», який набирає чинності з 01 грудня 2024 року. Детальніше: https://km.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/846911.html
Разом з тим інформуємо, що актуальні реквізити рахунків для сплати податків, зборів та платежів до державного та місцевого бюджетів, а також рахунки для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування знаходяться на офіційному сайті Державної податкової служби України в розділі «Рахунки для сплати платежів» «Хмельницька область» за посиланням: https://km.tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv.