Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що у січні-червні 2024 року роботодавцями регіону сплачено 6,5 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 384 млн грн більше або 6,3 відс. аніж минулого року в аналогічному періоді.
Як зазначають в ГУ ДПС у Хмельницькій області, єдиний внесок є джерелом наповнення фондів соціального страхування, з яких здійснюються виплати пенсій, забезпечуються соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань.
Тож закликаємо платників сплачувати єдиний внесок та погашати заборгованість, щоб забезпечити собі страховий стаж для майбутньої виплати пенсій та з метою забезпечення соціальних гарантій, зокрема виплати пенсій під час воєнного стану.