Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

#Тримаємо_фронт: на Кам’янеччині податківці та підприємці дбають про розвиток бізнесу та своєчасну сплату податків

опубліковано 14 червня 2022 о 16:55

Днями за участі начальника Кам’янець-Подільської ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Ігоря Бєлко відбулася зустріч з керівником ГО «Відкрита асоціація готельєрів та рестораторів Кам’янець-Подільського» Анатолієм Ковальським, щодо новацій податкового законодавства в умовах воєнного стану.

Ігор Бєлко повідомив про останні новації податкового законодавства зумовлені Законом України від 12 травня 2022 року № 2260-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей податкового контролю та адміністрування податків, зборів та єдиного внеску під час дії воєнного, надзвичайного стану».

На зустрічі обговорювалась низка питань пов’язаних з декларуванням громадянами доходів, одержаних у минулому році, одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням, застосуванням реєстраторів розрахункових операцій в умовах воєнного стану та сплатою податків і зборів.

Розглянуто основні положення законів України від 30 листопада 2021 року № 1914-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень», від 14 грудня 2021 року № 1946-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні», що набрали чинності з 01 січня 2022 року.

Крім того, керівник ДПІ Ігор Бєлко повідомив платникам про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану та наголосив, що сплата податків забезпечує фінансову стабільність країни. Наприкінці зустрічі присутні отримали друковану продукцію із роз’ясненями новацій податкового законодавства.