Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

#Виїзні_робочі_зустрічі: на Дунаєвеччині фахово роз’яснюють платникам про сплату податків

опубліковано 02 червня 2022 о 15:26

Днями за участі начальника Дунаєвецької ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Наталії Баранюк відбулась виїзна робоча зустріч з громадянами та представниками бізнесу села Гірчична.

Під час обговорення посадовець нагадала про особливості декларування доходів громадян за 2021 рік, питання сплати податків підприємцями-одноосібниками та   пайовиками, які  (обробляють понад 2 гектари земельних угідь). Відтак, податківці фахово роз’яснили особливості заповнення податкової декларації, а також прийняли декларації від громадян.

«Завдяки проведенню таких виїзних робочих зустрічей, спільній роботі з територіальними громадами та представниками управління праці, громадянами подано податкові декларації про майновий стан і доходи, відтак очікуємо додаткові надходження до місцевого бюджету в сумі 30 тисяч гривень. А в цілому працюємо на підтримання економічного фронту, сьогодні це надзвичайно важливо», - зазначила Наталія Баранюк.

Не оминули увагою такі питання, як одноразове (спеціальне) добровільне декларування; проблемні питання застосування РРО/ПРРО, податкового боргу, контролю цін в магазинах.

Наприкінці зустрічі керівник ДПІ повідомила про один із популярних електронних сервісів – Електронний кабінет, за допомогою якого здійснюється взаємодія органів ДПС і платників у режимі реального часу, та який наразі забезпечує повний спектр послуг для платників податків як юридичних, так і фізичних осіб – підприємців та громадян.