Головне управління ДПС
у Хмельницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

#Тримаємо_економічний фронт: на Віньковеччині міцніє співпраця податківців та платників задля наповнення бюджетів

опубліковано 23 травня 2022 о 08:00

Начальник Віньковецької ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області обговорив з представниками бізнесу забезпечення надходжень до місцевих скарбниць під час воєнного стану в країні.

Андрій Щербанюк нагадав присутнім про відновлення фактичних перевірок бізнесу. Зокрема зазначив, що податківцями проводяться обстеження закладів торгівлі щодо рівня цін на основні продовольчі товари та незастосування РРО чи ПРРО при здійсненні розрахунків при продажу підакцизної продукції. Посадовець зазначив, що платники податків, які здійснюють роздрібний продаж товарів за готівку повинні забезпечувати громадянам можливість здійснювати розрахунки через платіжні термінали. Адже лише дотримання вимог чинного законодавства всіма платниками гарантує стабільні надходження до бюджету, належну якість підакцизної продукції та її безпеку для здоров’я та життя споживачів.

Також податківець нагадав присутнім, що триває кампанія одноразового (добровільного) декларування неоподаткованих активів. Посадовець наголосив, що громадяни, які мають активи, що не були оподатковані належним чином в минулих періодах, можуть їх легалізувати, добровільно подавши декларацію та сплативши одноразовий збір.

Крім того, Андрій Щербанюк звернув увагу бізнесу, що ще одним із джерел наповнення місцевих бюджетів є щорічна кампанія декларування доходів громадян. Фізичні особи, які отримали неоподатковані доходи у 2021 році, зобов’язані заповнити і подати декларацію про майновий стан і доходи та сплатити задекларовані податок на доходи фізичних осіб та військовий збір. А для тих громадян, які не мали можливості подати декларацію вчасно, у період воєнного стану термін подання таких декларацій подовжено на шість місяців після припинення або скасування воєнного стану.

«Дякуємо всім, хто, не дивлячись на ситуацію в країні, продовжує виконувати свій конституційний обов’язок і сплачує податки. Внесок кожного громадянина є вагомою складовою для пришвидшення Перемоги над ворогом», - зазначив керівник ДПІ.