Головне управління ДПС
у Хмельницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Про основні новації податкового законодавства йшлося під час зустрічі у Нетішині

опубліковано 23 травня 2022 о 15:04

Днями фахіці Нетішинської ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області спільно з працівниками національної поліції та МТГ провели роз’яснювальну роботу у торгівельних закладах міста стосовно застосування РРО та програмних РРО, а також щодо своєчасності сплати податків та подання звітності.

Зокрема, підприємців проінформовано щодо особливостей застосування РРО в умовах сьогодення та наголошено на забезпеченні можливості споживачам здійснювати розрахунки у безготівковій формі із застосуванням електронних платіжних засобів.

Під час зустрічі учасники розглянули питання застосування суб’єктами господарювання на період дії воєнного стану зниженої ставки єдиного податку у розмірі 2% від отриманого доходу. Також йшлося про декларування доходів, отриманих у минулому році, податкову амністію, сервіс «Електронний кабінет» та погашення податкового боргу.

Податківці наголошують, що в цей нелегкий для нашої держави час кожен має пам’ятати, що під час війни сплата податків – це один із найбільш патріотичних вчинків, оскільки фінансове забезпечення функціонування армії значною мірою обумовлено надходженнями усіх видів податків. Саме завдяки своєчасному виконанню платниками податкових зобов’язань відбувається не лише захист територіальної цілісності нашої країни, а й забезпечується її фінансова стабільність.