Днями на Дунаєвеччині під головуванням міського голови Веліни Заяць, за участі начальника Державної податкової інспекції ГУ ДПС у Хмельницькій області Наталії Баранюк та керівників структурних структурних підрозділів міської ради відбулась нарада з обговорення важливих питань економічного та соціального життя регіону.
Важливо, що у територіальній громаді її активом, впільно з податківцями проводиться моніторинг ситуації в торгівельних закладах, зокрема на товари першої необхідності
Наталія Баранюк проінформувала присутніх про основні зміни у податковому законодавстві, зокрема щодо Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» від 15.03.2022 №2120-ІХ. Також йшлося про декларування доходів громадян, проблемні питання застосування РРО в умовах сьогодення.
«Учасники наради переконані, що командна робота над розвитком нашого краю сприятиме розвитку його економічному потенціалу і наповненню бюджетів усіх рівнів, - фінансового фундаменту для захисту України і забезпечення соціальних гарантій українцям», - зазначила керівник Дунаєвецької ДПІ Наталія Баранюк.