Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

#Робочі_зустрічі: ярмолинецькі платники отримують кваліфіковані податкові консультації

опубліковано 06 грудня 2021 о 10:53

У Ярмолинецькій ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області її керівник Світалана Павлюковська провела чергову зустріч з підприємцями територіальної громади.

Основна тема зустрічі – одноразове добровільне декларування активів  громадян, яке стартувало 1 вересня цього року вільне декларування триватиме до 1 вересня 2022 року. Протягом цього часу громадяни України, які мають активи, що не були оподатковані належним чином, можуть добровільно пройти одноразове (спеціальне) декларування, сплатити одноразовий збір та легалізувати такі активи. Податкова амністія розповсюджується, зокрема, на такі активи у вигляді грошових коштів, валютних цінностей, цінних паперів, рухомого та нерухомого майна в Україні та закордоном.

«Одноразове добровільне декларування доходів створює стимули для виведення з «тіні» доходів, прихованих від оподаткування, сприяє залученню в економіку додаткових ресурсів. Запровадження добровільного декларування дає можливість громадянам не лише легалізувати на компромісних умовах свої активи, а й використовувати без застережень такі активи у майбутньому і формувати позитивну податкову історію», - зауважила начальник ДПІ Світлана Павлюковська.

Також учасники зустрічі обговорили ситуацію щодо надходжень до місцевого бюджету. Особливу увагу приділили роз’ясненню адміністрування  єдиного внеску.

«Підприємці прагнуть бути обізнаними з усіма податковими новаціями, адже від цього залежить їх успішна та злагоджена робота. А відтак місцевий бюджет матиме збільшення податкових надходжень, які спрямовуються на оплату праці вчителів, інших працівників бюджетної сфери, утримання медичної галузі, розвиток інфраструктури громади», - підсумувала Світлана Павлюковська.