Головне управління ДПС
у Хмельницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

#Робочі_зустрічі: податківці продовжують знайомити платників податків з новаціями податкового законодавства

опубліковано 23 листопада 2021 о 14:19

За участі начальника Славутської ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області відбулись робочі  зустрічі з керівником комунального пiдприємства “Славутський центр первинної медико-санітарної допомоги” Славутської міської ради – Гаврилюком  Олегом Віталійовичем та керівником комунального підприємства “Славута-сервіс” Славутської міської ради – Смерніним Сергієм Петровичем.

Під час зустрічей начальник Славутської ДПІ ГУ ДПС Хмельницької області Володимир Яремчук зазначив, що зараз всі працюють в умовах обмежувальних протиепідемічних заходів, то ж максимальне використання дистанційного формату спілкування  та електронних сервісів досить актуальне. Для того, щоб платники були обізнані в останніх змінах законодавства, податкова служба використовує соціальні мережі, де можна отримувати інформацію з офіційних сторінок як ДПС України, так і Головного управління ДПС у Хмельницькій області. Це мережі Фейсбук, Ю-туб, Телеграм.

Особлива увага приділялась питанню щодо одноразового декларування. Акцентувалось, що зараз, коли триває податкова амністія і декларація добровільного декларування подається лише в електронному вигляді, питання використання електронних сервісів є дуже актуальним.

Крім того, він наголосив, що з 1 січня 2021 року функціонує єдиний рахунок для сплати податків, зборів та єдиного внеску, який платники податків за бажанням можуть використовувати для сплати грошових зобов’язань.

Володимир Яремчук також нагадав про електронний сервіс – «infoTAX», де  за допомогою месенджерів Telegram та Viber можна отримувати інформацію щодо стану розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, повідомлення про результати обробки документів, нагадування про необхідність подання звітності та сплати податків, та порадив  використовувати дистанційний формат спілкування.