Протягом січня-квітня 2021 року обсяг надходжень до бюджетів усіх рівнів від платників податків Хмельницької області склав 4,6 мільярда гривень, що у порівнянні з відповідним періодом 2020 року більше на 795 мільйонів гривень, або на 21,1 відсотка.
При цьому індикативне завдання виконано на 104 відсотки, що дозволило забезпечити додаткові податкові надходження у сумі 173 мільйони гривень.
У підсумку доходи державного бюджету досягли рівня у понад 2 мільярди гривень. Забезпечено темпи росту платежів на 126,1 відсотка, що у грошовому значенні становить 416 мільйонів гривень. Зокрема, загальна сума податку на додану вартість склала понад 863 мільйони гривень.
Як зазначили в Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області, системне наповнення дохідної частини бюджету базується на сумлінні соціально відповідального бізнесу та ефективній діяльності електронних сервісів, які надаються податковою службою, а також впровадженням аналітичних систем управління та моніторингу економічних процесів. Податкова служба працює відкрито, прозоро, а головне доброзичливо у комунікаціях з сумлінним бізнесом, демонструючи сучасний підхід у впровадженні новацій та інформаційно-комунікаційних проектів.