Головне управління ДПС
у Хмельницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Звільнені у 2020 році з публічної служби особи повинні подати антикорупційну декларацію

опубліковано 25 березня 2021 о 08:17

Подати антикорупційну декларацію треба не тільки особам, які наразі працюють на публічній службі, але й колишнім посадовцям, які звільнилися у 2020 році до 31 березня 2021 року, - звертають увагу держслужбовців у відділі з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Хмельницькій області

Для звільненої з публічної посади особи передбачено подання декларацій двох типів - перед звільненням та після звільнення.

Декларацію перед звільненням подають впродовж 20 робочих днів з дня звільнення. Вона охоплює період, який не був охоплений деклараціями, які подавались раніше.

Враховуйте, якщо, приміром, дата звільнення держслужбовця 31 січня 2021 року, тоді до звільнення потрібно подати щорічну декларацію за 2020 рік, і лише потім подати декларацію перед звільненням, яка охоплюватиме період із 01.01.2021 року по 31.01.2021 року.

Декларацію після звільнення подають на наступний рік після звільнення у період з 1 січня по 31 березня наступного року після звільнення.

Проте декларацію після звільнення не подають, якщо до 1 квітня наступного року після звільнення з посади суб’єкт декларування знов розпочинає діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, і подаватиме щорічну декларацію.

Звільнення особи за переведенням або в разі, якщо особа стала переможцем конкурсу і у зв’язку з цим звільнилася з роботи в одному органі й упродовж 20 робочих днів прийнята на посаду в інший орган, не вважають припиненням діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.

Докладні роз’яснення щодо особливостей подання антикорупційної декларації можна звернувшись до відділу з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Хмельницькій області за номером телефону (0382) 618-485.

Телефон  НАЗК +38(044)200–06–94.

Адреса служби технічної підтримки НАЗК support@nazk.gov.ua .

База знань НАЗК за посиланням: https://wiki.nazk.gov.ua/