Територіальні органи ДПС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

#Робочі_зустрічі: у Кам’янці-Подільському готельєрам та рестораторам розповіли про податкові новації

18.02.2021

У Кам’янець – Подільській ДПІ відбулося засідання «круглого столу» за участю начальника інспекції Ігоря Бєлка,  представників ГО «Відкрита асоціація готельєрів та рестораторів Кам’янець-Подільського» - керівник Анатолій Ковальський та депутатів Кам’янець-Подільської міської  ради Андрія Мастикаша і Андрія  Конюшенка.

Тема спілкування – обговорення актуальних питань щодо змін у податковому законодавстві та проведення роз’яснювальної роботи в межах повноважень серед суб’єктів господарювання .

Увагу учасників зустрічі акцентовано на  впровадженні у практику нових форм комунікацій суб’єктів господарювання з контролюючими органами, зокрема, щодо запровадження електронного документообігу. Так, суб’єкти господарювання можуть скористуватися електронними сервісами ДПС для подання звітності та сплати податків, проведення звірки взаєморозрахунків з бюджетом та отримання адміністративних послуг. Електронне звітування - це найбільш зручний та сучасний формат спілкування з контролюючими органами.

Наголошено що новації у сфері застосування РРО/ПРРО спрямовані, перш за все, на захист легального бізнесу та виведення з тіньового обігу частки готівкових розрахунків та безконтрольного обігу товарів.

Також проінформовано присутніх  про додаткові заходи підтримки громадян та малого бізнесу, запроваджені Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зокрема про списання податкового боргу, сукупний розмір якого не перевищує 3060 гривень.

У ході робочої зустрічі наголошено на тому, що з 1 січня поточного року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року. Відтак, платник податків зобов’язаний подати декларацію до 1 травня 2021 року.

«Загалом учасники заходу активного обговорювали норми податкового законодавства, задавали запитання і отримували конкретні відповіді. Такий формат спілкування підтверджує необхідність таких заходів, адже доведення норм податкового законодавства до кожного – це сумлінна і своєчасна сплата податків без порушень». – розповів Ігор Бєлко.

По завершенню зустрічі її учасники висловили подяку організаторам за важливу інформацію, яку вони отримали.