#Працюємо_дистанційно: понад 50 кам‘янецьких підлітків успішно замовили послугу ID-14
            
                опубліковано 15 липня 2020 о 10:45            
         
        
		
            
                
	            
                
                   ID-14 – комплексна послуга, яка дозволяє підліткам від 14 до 18 років отримати разом із паспортом номер картки платника податків. Кам‘янець-Подільський став одним із міст України, де цей новітній проект успішно реалізується.
   Варто нагадати, що дана сервісна послуга запрацювала з 28 травня 2020 року за підтримки програми SURGe, що фінансується Урядом Канади. На сьогодні її замовили вже 2315 молодих людей.
   Примітно, що зареєструватися у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків можна без заповнення та подання облікової картки фізичної особи-платника податків чи будь-яких інших документів.
   Завдяки впровадженню сервісної новинки юнаки та юнки древнього міста над Смотричем отримують перші «дорослі» документи та пересвідчуються у тому, що сучасний сервіс завжди поруч за різних життєвих ситуацій. Впровадження новинки також працює на те, що у свідомості громадян платник податків стає головною суспільною фігурою, завдяки чому розвивається громада й країна, - стверджують фахівці Кам‘янець-Подільського управління ГУ ДПС у Хмельницькій області.