Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Ярмолинецькі податківці дистанційну співпрацю з бізнесом організували на чіткій функціональній основі

опубліковано 19 травня 2020 о 11:20

Заходи із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 спонукали фахівців Ярмолинецької державної податкової інспекції в онлайн форматі налагодити взаємодію з бізнесом та владою. Проте, як засвідчила практика спільної роботи, така дистанційна співпраця, зорієнтована у першу чергу на якісне сервісне обслуговування платників, продемонструвала як професійну зрілість податківців, так і бажання підприємницької спільноти району працювати у чіткому податковому полі.
«Для того, щоб працювати на результат, ми чітко розподілили функціональні обов‘язки, направивши колектив на виконання головного завдання служби - наповнення дохідної частини бюджетів усіх рівнів. До прикладу, провідний фахівець Оксана Соломон, котра працює у податковій з першого дня створення служби і знає тонкощі податкової системи, займається податковими нарахуваннями по землі та нерухомості, а також камеральними перевірками. В обов‘язки Антоніни Квасюк входить робота над податковою звітністю, Галини Грондецької – питання обліку, а Тетяна Войт працює над оподаткуванням фізичних осіб. Усе це коло питань має постійний сегмент роз‘яснення та обслуговування, - розповіла начальник Ярмолинецької ДПІ Дунаєвецького управління ГУ ДПС у Хмельницькій області Світлана Павлюковська.
Як зазначає керівник податкової інспекції у кінцевому підсумку від такої чітко організованої співпраці з бізнесом виграють усі, бо фінансова самодостатність району забезпечує належний соціально-економічний розвиток і вирішення нагальних питань.
Між тим, сьогодні на Ярмолинеччині чисельність суб’єктів підприємницької діяльності сягає майже 200 середніх та малих підприємств, понад 900 фізичних осіб – підприємців. Сільськогосподарським виробництвом, яке є бюджетоформуючою галуззю району, займаються 19 сільськогосподарських товариств, 1 сільськогосподарський кооператив, 2 державних підприємства – дослідних господарства, 10 приватних підприємств та 64 фермерські господарства.
У рамках реформи децентралізації у районі створено 2 об’єднаних територіальних громади: Солобковецьку та Баламутівську, які за час свого існування продемонстрували, що місцева ініціатива, вкладені кошти у розвиток інфраструктури, активізація співпраці з суб’єктами господарювання дають новий поштовх для розвитку населених пунктів, які об’єдналися. На часі – створення Ярмолинецької ОТГ.
І цьому динамічному «господарству» потрібно дати економічний лад, забезпечити отримання прибутків і сплату податків. Зокрема, на даному етапі
для податкової служби одним із базових питань є оподаткування приватних власників землі, у користуванні яких є 2 і більше гектарів орної площі.
Та коли братися за справу спільно, з розумінням і з турботою про громаду і країну, то позитивний результат буде. Тут зауважують, що Ярмолинці, як і чимало інших міст та селищ Хмельниччини, у своїй історії користувались наданим їм актом Магдебургського права. А історія сьогодення пишеться добрими ділами,- зазначають у податковій службі району.