Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

В Ярмолинецькій ДПІ проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з платниками податків

опубліковано 09 липня 2024 о 15:52

Начальник Ярмолинецької державної податкової інспекції Світлана Павлюковська на постійній основі роз’яснює вимоги чинного податкового законодавства та надає практичні рекомендації  платникам податків, які відвідують інспекцію. 

На даний час найбільше роз’яснень стосовно нарахування та сплати громадянами майнових податків (податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, плати за землю). 

Світлана Павлюковська зазначила, що наразі податкова служба сформувала податкові повідомлення-рішення про сплату цих податків, тож платникам необхідно буде заплатити нараховані суми упродовж 60 днів з дня вручення таких повідомлень-рішень. Також звернула увагу, що громадяни можуть пройти звірку щодо нарахованих сум майнових податків та у разі виявлення розбіжностей за результатами звірки даних, контролюючий орган проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) фізичній особі – платнику податків нове податкове повідомлення-рішення, попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним). 

Начальник ДПІ порекомендувала громадянам для проведення звірки  використовувати «Електронний кабінет платника», вхід до якого здійснюється за адресою https://cabinet.tax.gov.ua/ (або через вебпортал ДПС), чи  мобільний застосунок «Моя податкова».