Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Старокостянтинівська ДПІ: про переваги дистанційного спілкування з податковими органами

опубліковано 08 липня 2024 о 15:57

В ЦОП старшим державним інспектором Старокостянтинівської ДПІ Валентиною Наскаловою надаються, зокрема, адміністративні послуги та консультації щодо використання електронного сервісу ДПС «Електронний кабінет платника» та мобільного застосунку «Моя податкова». 

Дистанційний формат спілкування з контролюючим органом має ряд переваг, таких як заощадження часу, зручність отримання інформації, спрощений механізм комунікацій та ін. 

Валентина Наскалова наголосила платникам про можливість отримати в Електронному кабінеті, мобільному застосунку «Моя податкова» повідомлення про наявність податкового боргу та необхідність його сплати та про наявну можливість для фізичних осіб в Електронному кабінеті сплати податків, зборів, платежів з використанням запропонованих платіжних систем або QR-кодом. 

Крім цього, громадянам доведено інформацію щодо обов’язку подання органам ДПС відомостей про зміну даних (в тому числі реєстрацію зміни місця проживання). Такі відомості можна подати особисто до контролюючого органу або в електронному вигляді, що значно зручніше, не відвідуючи орган ДПС, а скориставшись Електронним кабінетом або мобільним застосунком «Моя податкова».