Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Радіослухачів Городоччини проінформовано про важливість дотримання податкового законодавства 

опубліковано 08 липня 2024 о 15:55

По місцевому радіо на хвилі 106,9 FM відбувся виступ начальника Городоцької ДПІ Наталії Хорошової, в ході якого було зазначено про обов’язок своєчасно та в повному обсязі сплачувати податки і збори, про особливу необхідність надходжень до бюджетів в умовах сьогодення.

Радіослухачів проінформовано про те, що за період діяльності податкова служба забезпечила перехід до сервісного обслуговування платників та формування їх податкової культури.

Зокрема, на даний час Державна податкова служба України забезпечила комунікацію з платниками у всіх соцмережах. Ефективна робота електронних сервісів, таких як «Електронний кабінет платника», мобільний застосунок «Моя податкова» та електронна черга забезпечують економне використання часу платниками. 

Крім того, для оперативного вирішення питань, які стосуються справляння податків та зборів, платникам рекомендовано використовувати «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс», онлайн-навчання на сайті ДПС України, листування за допомогою електронної скриньки комунікаційної податкової платформи Головного управління ДПС у Хмельницькій області за адресою km.ikc@tax.gov.ua. 

 «З метою  досягнення максимальної ефективності робота над вдосконаленням електронних сервісів триває постійно» - зазначила Наталія Хорошова. 

Також керівник ДПІ закликала радіослухачів до прояву податкової свідомості щодо погашення податкового боргу, зокрема, в розмірі 3060 грн., щодо обов’язковості використання РРО/ПРРО, легалізації найманої праці; зазначила про неможливість здійснення господарської діяльності без реєстрації в ЄДР, а також, що суб’єкти підприємницької діяльності, які фактично займаються реалізацією підакцизної продукції, повинні сплачувати акцизний податок та ін.