Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Практичне заняття з питань подання звітності в електронному вигляді провели у Чемеровецькій ДПІ

опубліковано 07 червня 2024 о 11:03

Одним із найбільш актуальних напрямів роз’яснювальної роботи серед громадян залишається питання подання податкової декларації про майновий стан і доходи з метою реалізації права на отримання податкової знижки.  

Днями фахівцем Чемеровецької ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області проведено практичне заняття для платників податків на тему: «Подання декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді з метою отримання податкової знижки».  

Розвиток онлайн-сервісів для надання платникам якісних та зручних послуг залишається одним із пріоритетних напрямків роботи ДПС. Такі сервіси як: «Електронний кабінет платника» (https://cabinet.tax.gov.ua) та мобільний застосунок «Моя податкова» надають можливість громадянам віддалено надіслати декларацію з копіями первинних документів. 

Слід зазначити, що відвідувачі Центру обслуговування платників Чемеровецької ДПІ мають змогу як самостійно працювати на комп’ютерах з доступом до мережі Інтернет, так і отримувати практичну допомогу з питань подання звітності, в тому числі і декларації про майновий стан і доходи з метою реалізації права на отримання податкової знижки. 

Під час спілкування з громадянами особливу увагу було приділено завантаженню скан-копій первинних документів до декларації про майновий стан і доходи. 

В кінці заняття наголошено, що право на податкову знижку не накопичується та не переноситься на наступний рік, тому декларацію про майновий стан і доходи для реалізації права на податкову знижку за 2023 рік необхідно подати до 31 грудня 2024 року.