Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

В Летичівській ДПІ проведено зустріч з головою Меджибізької селищної територіальної громади

опубліковано 09 лютого 2024 о 11:38

Відбулася робоча зустріч начальника Летичівської ДПІ Олени Савіцької з головою Меджибізької селищної територіальної громади Олександром Ткачом.

Повідомлено про початок в Україні кампанії щорічного декларування доходів громадян, яка триватиме до 01 травня 2024 року.

В ході зустрічі надано консультації щодо використання електронних сервісів ДПС, застосування РРО/ПРРО, нарахування мінімального податкового зобов'язання.

Обговорювались питання сплати майнових податків, проведення моніторингу суб'єктів підприємництва, які ведуть господарську діяльність на території громади і при цьому не зареєстровані в ЄДР та суб'єктів підприємницької діяльності, що фактично займаються реалізацією підакцизної продукції на території громади та не сплачують акцизний податок, легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, заходи з погашення податкового боргу із сумами до 3060грн., наявності ліцензій.

Наголошено, що громадяни зобов'язані подавати органам ДПС відомості про зміну даних (в тому числі реєстрацію зміни місця проживання). Такі відомості можна подати особисто до контролюючого органу або в електронному вигляді, не відвідуючи орган ДПС, а скориставшись електронним сервісом ІТС «Електронний кабінет» або застосунком «Моя податкова».

Надано практичну допомогу по встановленню та використанню застосунку «Моя податкова», а також електронного сервісу «Електронний кабінет», зокрема отримання відомостей про суми виплачених доходів.