Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Сеанс телефонного зв’язку «гаряча» лінія з актуальних питань податкового законодавства проведено у Нетішинській ДПІ

опубліковано 20 листопада 2023 о 10:15

Начальник Нетішинської державної податкової інспекції Наталія Волк відповіла на запитання громадян під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія».    

Додзвонювачі мали змогу отримати відповіді на запитання щодо основних положень Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», а також щодо інших вимог податкового законодавства, зокрема щодо порядку нарахування та сплати мінімального податкового зобов’язання, легалізації найманої праці та заробітної плати, можливості отримання податкової знижки, порядку погашення податкового боргу, використання електронних сервісів ДПС України та ін.  

Найчастіше громадяни цікавилися порядком реєстрації РРО/ПРРО та розмірами штрафів за їх невикористання, а також можливостями електронних сервісів ДПС України.  

На всі поставлені питання в ході «гарячої лінії» були надані кваліфіковані роз’яснення в межах чинного податкового законодавства.    

Платників повідомлено про можливість завантажити мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС на телефони як на платформі Android, так і iOS.  
«Моя податкова» - простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян,  а також сплати податків з використанням платіжних систем.  Мобільний застосунок доповнюватиметься новими можливостями відповідно до потреб платників податків.
З метою вдосконалення роботи та сервісів мобільного застосунку податківці запрошують активно брати участь у тестуванні. У разі виникнення будь-яких запитань щодо роботи застосунку та наявності пропозицій щодо вдосконалення сервісів, необхідно їх надсилати за адресою infotax@tax.gov.ua або звертатися за телефоном 0 800 501 007.