У Віньковецькій ДПІ на постійній основі надаються роз'яснення щодо обов’язкового застосування РРО/ПРРО при здійсненні розрахункових операцій, забезпечення використання електронних платіжних засобів, порядку ведення обліку товарних запасів.
Звернено увагу платників податків на використання можливостей електронних сервісів ДПС, зокрема проведення звірки по платежах до бюджету з використанням «Електронного кабінету платника» та застосунку «Моя податкова», а також за допомогою якого можливо в режимі реального часу дізнатися про наявність чи відсутність податкового боргу, подати податкову звітність, сплатити податки до бюджету, отримати повідомлення про нарахування земельного податку, мінімального податкового зобов’язання.
Також, проінформовано платників щодо вірного заповнення "Призначення платежу" в умовах дії міжнародного стандарту ISO 20022.