Начальник Шепетівської ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області Валентина Ординська взяла участь у позачерговій сесії Шепетівської міської ради, під час якої розглянуто питання щодо надання пільг по земельному податку на наступний рік.
Під час виступу Валентина Ординська в черговий раз нагадала присутнім, що кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб завершується 1 вересня 2022 року, розповіла про перебіг деклараційної кампанії, обов’язок громадян задекларувати доходи, під час отримання яких не були сплачені податки до бюджету, а також про Порядок подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації. Також закликала не зволікати та скористатись можливістю легалізувати активи, з яких станом на 1 січня 2022 року не були сплачені податки.
Посадовець наголосила, що важливою складовою наповнення місцевого бюджету є майнові податки, та закликала присутніх своєчасно проводити звірки щодо облікування об’єктів оподаткування з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку, орендної плати та не допускати заборгованості до місцевого бюджету.
У ході семінару Валентина Ординська також розповіла про особливості щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій (касових апаратів), платіжних терміналів і ведення обліку товарних запасів платниками єдиного податку в період військового часу.
«Об’єднавшись, ми разом зможемо наблизити нашу Перемогу над підступним ворогом та забезпечити сталу та продуктивну роботу економіки країни», - підсумувала посадовець.