Головне управління ДПС
у Хмельницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

#Робочі_зустрічі: на Дунаєвеччині продовжується активна співпраця з представниками територіальних громад

опубліковано 11 травня 2021 о 12:30

Важливі питання практичного застосування новацій податкового законодавства, підсумки деклараційної кампанії та проведення роз’яснювальної роботи по головних інформаційних напрямках обговорено на засіданні «круглого столу» за участі начальника Дунаєвецької державної податкової інспекції Наталії Баранюк та старост села Тернова Новодунаєвецької ОТГ.

У ході робочої зустрічі акцентовано увагу на питаннях легалізації заробітної плати, офіційному оформленні найманих працівників, перевагах застосування програмних РРО та питаннях закриття недіючих підприємств.

Крім того, податківець наголосила на впровадженні у практику нових форм комунікацій суб’єктів господарювання з контролюючими органами, зокрема, щодо запровадження електронного документообігу та повноцінного використання сервісів ДПС.

Також йшлося про додаткові заходи підтримки громадян та малого бізнесу, запроваджені Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072-IX.

«Кожна зустріч з активом громад відкриває нові аспекти практичної реалізації податкового законодавства,  пошуку та реалізації резервів наповнення бюджету. Представники ОТГ – партнери податкової служби, які бачать проблеми зсередини і прагнуть вирішити їх спільно і професійно», - розповіла Наталія Баранюк.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»