Головне управління ДПС
у Хмельницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

#Цифра_дня: 360 мільйонів гривень спрямували платники єдиного податку до місцевих бюджетів Хмельниччини

опубліковано 18 травня 2021 о 10:24

З початку року підприємці Хмельницької області, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевого бюджету 358,8  мільйона гривень єдиного податку.

Найбільша бюджетна частка надходжень належить фізичним особам – підприємцям, які відрахували до місцевих скарбниць понад 238 мільйонів  гривень єдиного податку. Від сільськогосподарських товаровиробників четвертої групи надійшло понад 80 мільйонів гривень. Від юридичних осіб – спрощенців територіальні громади краю отримали майже 40 мільйони гривень податкових надходжень.

На обліку на початок травня поточного року в Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області перебуває понад 40 тисяч фізичних осіб – платників єдиного податку, у тому числі на І групі 12 тисяч, на II групі майже 20 тисяч, на III групі – 12,8 тисячі.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Вчасна сплата податків – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. А це, у першу чергу – стабільні надходження до місцевих бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення жителів територіальних громад, - зазначають у Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області.