Головне управління ДПС
у Хмельницькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

ГРАФІКИ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

ІНФОРМАЦІЯ

ЩОДО ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН

ГУ ДПС у Хмельницькій області тимчасово припиняє проведення особистого прийому громадян

У зв’язку з оголошенням в Україні карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України корона вірусу COVID-19» (зі змінами) та з метою запобігання поширення вірусу COVID-19, Головне управління ДПС у Хмельницькій області тимчасово припиняє проведення особистого прийому громадян.

При цьому зазначаємо, що Головне управління ДПС у Хмельницькій області приймає звернення громадян засобами електронної пошти на офіційну електронну адресу:

url

Попередній запис громадян на особистий прийом до посадових осіб ДПС здійснюється не пізніше  ніж за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів ДПС – не пізніше ніж за п’ять робочих днів до дати особистого прийому з понеділка по четвер з 08:00 до 12:00 та  з 12:45 до 16:15, у п’ятницю – з 08:00 до 12:00 та 12:45 до 15:00 за телефоном 70-18-20, або особисто в приміщенні Головного управління (внутрішній телефон 68-20). Проведення запису завершується не пізніше ніж за 45 хвилин до закінчення робочого дня.

Графік особистого прийому  громадян керівництвом Головного управління  Державної податкової служби у Хмельницькій області на 2021 рік (завантажити)

Графік особистого прийому громадян посадовими особами структурних підрозділів Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області на 2021 рік (завантажити)

Особистий прийом громадян посадовими особами ГУ ДПС у Хмельницькій області здійснюється у приміщенні Головного управління за адресою: Приймальня громадян, вул. Пилипчука, 17, м. Хмельницький.

Звертаємо увагу, що відповідно до п.10 розділу VII Порядку № 297, запис на особистий прийом до керівника територіального органу ДПС проводиться у разі, якщо порушене громадянином питання залишилося не вирішеним по суті після особистого прийому заступниками керівника територіального органу ДПС.

Отримати додаткову інформацію щодо посадових осіб до компетенції яких відноситься вирішення питання з якими громадяни звертаються, а також здійснити попередній запис на особистий прийом до посадових осіб Головного управління можна в часи роботи установи (понеділок-четвер з 08:00 до 16:15, п’ятниця з 08:00 до 15:00):

  • За телефоном (038) 701-820;
  • Особисто в приміщенні Головного управління (внутрішній телефон 68-20).