Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Податківці надали жителям Хмельниччини понад 60 тисяч адміністративних послуг

опубліковано 16 червня 2023 о 09:22

Протягом січня-травня 2023 року фахівці структурних підрозділів Головного управління ДПС у Хмельницькій області надали платникам 60,3 тисячі адміністративних послуг.

Здебільшого жителі області звертались у податкову, аби отримати картку платника податків або внести до паспорта громадянина України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Цією послугою скористалися майже 25 тисяч жителів області.  

Другою за актуальністю залишається послуга видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, яку отримали 10 тисяч осіб. Також значну кількість послуг було надано щодо отримання витягу з реєстру платників єдиного податку та реєстрації платником єдиного податку, а це – 7 тис. та 7,6 тис. адмінпослуг відповідно.  

Нагадуємо! Задля якісної та оперативної комунікації податкової служби області з бізнес-спільнотою і громадськістю та забезпечення ефективного зворотнього зв’язку діє електронна скринька комунікаційної податкової платформи Головного управління ДПС у Хмельницькій області за адресою km.ikc@tax.gov.ua