Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Підприємці Хмельниччини сплатили майже 600 мільйонів гривень єдиного податку до місцевих бюджетів

опубліковано 19 червня 2023 о 08:24

Підприємці Хмельницької області, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили протягом січня-травня 2023 року до місцевих бюджетів 586,2 мільйона гривень єдиного податку, що більше на 60 млн грн, або 11,4 відсотка проти аналогічного періоду минулого року. 

Як зазначають у відомстві, найбільша бюджетна частка надходжень належить фізичним особам – підприємцям, які відрахували до місцевих скарбниць 372,2 мільйона гривень єдиного податку. Водночас від сільськогосподарських товаровиробників четвертої групи надійшло понад 130 мільйонів гривень, юридичні особи – спрощенці спрямували у розпорядження територіальних громад краю понад 82 мільйони гривень податкових надходжень, як зазначають у податковій службі.

Вчасна сплата податків – результат комплексу заходів, що втілюються представниками усіх гілок влади та контролюючими органами у напрямку легалізації праці. А це, у першу, чергу – стабільні надходження до місцевих бюджетів та гарантоване соціальне і пенсійне забезпечення жителів територіальних громад. Тримаємо економічний фронт – сумлінно сплачуємо податки! - наголошують у Головному управлінні ДПС у Хмельницькій області.