Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

З початку року до місцевих бюджетів Хмельниччини надійшло понад 350 мільйонів гривень земельного податку

опубліковано 12 червня 2023 о 08:19

За січень-травень 2022 року місцеві бюджети Хмельницької області поповнились на 355,9 мільйона гривень земельного податку, зокрема у травні громади отримали 78,8 мільйона гривень. 

Відповідно до розподілу 303,8 мільйона гривень земельного податку сплатили юридичні особи, решта – понад 52 мільйони гривень плати за землю надійшло від фізичних осіб. 

Динаміка сплати податків, що зараховуються до місцевих бюджетів, значною мірою залежить від активної позиції керівників громад, які повинні наполягати на тому, щоб всі суб’єкти господарювання та громадяни виконувати свої податкові зобов’язання, - зазначають фахівці ГУ ДПС в  області. 

Головне управління ДПС у Хмельницькій області вкотре висловлює щиру подяку тим  платникам, які своєчасно сплачують платежі, адже такими діями ви вносите вклад в наближення нашої спільної перемоги! 

Податківці наголошують, що у разі виникнення питань, які потребують оперативного розгляду, платники податків можуть звертатись на комунікаційну податкову платформу, відправивши лист на електронну скриньку за адресою km.ikc@tax.gov.ua.