Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Податкові платежі: з початку року до місцевих бюджетів Хмельниччини надійшло 277 мільйонів гривень земельного податку

опубліковано 17 травня 2023 о 12:47

З початку року місцеві бюджети Хмельницької області поповнились на 277 мільйонів гривень земельного податку, Це на 50,6 млн грн, або ж на 22,3 відсотка більше, ніж за аналогічний період минулого року. Зокрема у квітні громади отримали 75,4 мільйона гривень. 

Відповідно до розподілу 237,5 мільйонів гривень земельного податку сплатили юридичні особи, решта – майже 40 мільйонів гривень плати за землю надійшло від фізичних осіб. 

Динаміка сплати податків, що зараховуються до місцевих бюджетів, значною мірою залежить від активної позиції керівників громад, які повинні наполягати на тому, щоб всі суб’єкти господарювання та громадяни виконувати свої податкові зобов’язання, - зазначають фахівці ГУ ДПС в  області. 

Головне управління ДПС у Хмельницькій області вкотре висловлює щиру подяку тим  платникам, які своєчасно сплачують платежі, адже такими діями ви вносите вклад в наближення нашої спільної перемоги! 

Податківці наголошують, що у разі виникнення питань, які потребують оперативного розгляду, платники податків можуть звертатись на комунікаційну податкову платформу, відправивши лист на електронну скриньку за адресою km.ikc@tax.gov.ua.